Provádíme profesionální čištění koberců mokrou cestou. Princip čištění spočívá v regulovaném tlakovém vstřikování čistícího roztoku (voda a čistící prostředek) do vláken koberce a následném odsávání společně s nečistotami, prachem, roztoči a alergeny. Plocha tak zůstává po vyčištění lehce vlhká, ne však mokrá. Tato metoda je výrazně účinnější než běžné suché mechanické čištění. Odstraní skvrny, mastnotu a v neposlední řadě i nepříjemné pachy. Díky tomuto postupu nedochází k nadměrnému opotřebovávání koberců. Pravidelná péče a čištění navíc i částečně prodlužuje životnost koberce.

Důležité upozornění

Po vyčištění koberce mohou z koberce vystoupit skvrny v důsledku předchozího znečištění koberce (Nejčastěji kávou, vínem atp.) nebo nedostatečným odsátím chemie při dřívějším čištění koberce.
V těchto případech se jedná o zanedbání údržby koberce za které zodpovídá objednávající a nemůže být ovlivněno námi.

Nedoporučujeme čistění zatuchlých koberců!

Pokud nečistíte koberce pravidelně a jsou velmi znečištěné v prošlapaných místech, nemůžete očekávat, že koberec bude vypadat jako nový.
Jestliže má koberec vyšlapané cesty a jeho spodní část se odlepuje od pokladu, nedoporučujeme jeho čištění, protože může nastat jeho zvlnění, které se nemusí vrátit do původního stavu.